سیستم درآمدزایی زرین فروش چیست؟

با توجه به وضعیت اقتصادی دنیا منطقه و کشور و همچنین اشباع بازار های کار و رکود و گاها نبود سرمایه اولیه و… نیاز به کسب و کاری درآمدزا و جمعی بسیار احساس میشود.ما  سیستم کسب درآمد زرآفرین را به شما معرفی میکنیم سیستمی که فروش و بازاریابی به صورت جمعی در زمینه تاسیسات است.زمینه ایی با کالاهای مصرفی و پرمصرف که شاهرگ هر ساختمان و بنایی است .حال سیستم درآمدزایی زرآفرین این زمینه رایج را در جهت کسب سود بیشتر خیلی راحت تر از هر کار دیگه ایی  برای همه فراهم نموده است.سیستم بازاریابی زرآفرین طرحی نوپا و آینده نگرانه است به طوری که حتی میتوانید درآمد خود را به صورت سود دلاری (درآمد دلاری) وصول نمایید.

کسب درآمد:

برای کسانی که به دنبال راه اندازی کار یا شغل دوم  یا تجربه شخصی یا سرمایه گذاری به منظور درآمد بالا هستند در زرآفرین میتوانند در چندین پلن درآمدزا فعالیت خود را آغاز کنند . در داکیومنت زیر تمام این پلن ها مفصل توضیح داده شده است و هر چه در آن پیشرفت کنند رتبه و بدنبال آن درآمد بیشتری کسب مینمایند.۵ رتبه ی اول این طرح با نام های زیر شناخته میشود :

  • ستون فروش
  • ژنرال فروش
  •  زرین فروش
  • فروشنده جادویی
  •  ابر فروشنده

در این طرح با فروش کالاهای پر مصرف و رایج و با کیفیت  و یا خدمات درآمد دلاری یا ریالی بالا کسب کنید و با تیم سازی موثر درآمد خود را به صورت پله ایی با زحمت کمتر بسیار افزایش دهید.در غالب این طرح در پایان هر ماه درصد های مشخصی از بهای کالای فروخته شده توسط شما یا تیم فروشتان محاسبه و به شما پرداخت میشود.این سود بینظیر میتواند باشد. برای اطلاع از عملکرد سیستم بازاریابی میتوانید به مثال داخل داکیومنت زرآفرین مراجعه فرمایید.

تعدادی از مزایا سیستم کسب درآمد زرآفرین :

*یکی از رایج ترین ازمینه های خانگی و صنعتی و کشاورزی

*نیاز به سرمایه اندک یا سرمایه گذاری به صورت واگزاری نمایندگی و درآمد بسیار بالا

*قابل پیاده سازی حتی در یک روستا تا شهر کوچک و بزرگ

*پلن های درآمدزایی متنوع که فرد در هر موقعیت اجتماعی میتواند آن را پیادهسازی کند.

*انتخاب آزادانه زمان و مکان کار  و استقلال در انتخاب شیوه ی کار

*مکانیزم آسان و فروش راحت تر

*سرعت راه آندازی کسب و کار زرآفرین بالا و سادگی شرایط اولیه شروع به کار

* عدم نیاز به تخصص و تجربه زیاد

*سود آوری مطمئن کار آینده دار و پر درآمد

*گستردگی کالا و خدمات زرآفرین در حوزه تاسیسات

این سیستم درآمدزایی میتواند به طور متوسط از ماهی ۸ تا ۱۳۰ میلیون  تومان به بالا درآمدزایی داشته باشد.مکانیزم عملکرد آن آسان و پویا  است و با تلاش بیشتر فرد  علاوه بر اینکه سود او به صورت تصاعدی افزایش می یابد بلکه با گذشت زمان زحمت و تلاش او نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

طرح درآمدزایی زرین فروش زمینه مناسبی را برای اشغال زایی در سطح جامعه تمام افرادی که به دنیال همکاری و کسب درآمد چشمگیر .پایدار و مستقل هستند را فراهم نموده است.تمام افراد از هر جنسیت شغل و جایگاه اجتماعی میتوانندبا عضویت در زرآفرین و فروش محصولات میتوانند از مزایای متنوع آن بهره ببرند.

قدم اول برای عضویت در سیستم زرآفرین :

روش اول : پر کردن فرم زیر و ارسال برای بررسی و ارتباط با زرآفرین

روش دوم : ارسال پستی مدارک ( کپی کارت ملی و شناسنامه / یک قطعه عکس ) به آدرس : تهران.خیابان طالقانی . کوچه ملکالشعرای شمالی . پاساژ ایران بک . طبقه زیر همکف . پلاک ۵

کد پستی: ۱۵۶۱۸-۱۵۷۱۷

لطفا داکیومنت زیر را مطالعه کنید و در صورتی که تمایل  به همکاری  و شروع فعالیت را داشتید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

دانلود داکیومنت

زر‌ آفرین

سیستم کسب درآمد زرین فروش
  • MM slash DD slash YYYY
  • در صورتی که شما از طرف کسی معرفی شدید, کد معرف خود را وارد نمایید!

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.