به مرکز خلاقیت و کارخانه ی نو آوری زرین فروش خوش آمدید

زد اینوست پلاس اولین استارت آپ تخصصی در زمینه تاسیسات با رسالته به عنوان رشد دهنده ی ایده ها و راه حل های نوآورانه  مبتنی بر دانش در حوزه ی تاسیسات است.

از آنجایی که در کشور ایران پتانسیل ها و استعداد های خلاقانه و شگرفی موج میزند اما نیاز زیر ساخت های حمایتی (مالی + دانشی + کوچینگ + و.. ) مانع به سرانجام رسیدن این توانایی ها میشوند.

تاسیسات زمینه ای است که راه حل ها ی آسان  تر  ارزشمند است .حال آنکه این صنعت تشنه ی راه حل ها و محصولات و خدمات  برای آسان سازی یا بهینه سازی علمی مسیر ها است.بنا براین زمینه ایی مصرفی پررونق و رایجی را برای خلق راه حل ها در اختیار داریم.

زد اینوست پلاس متولد شد از این پس با حمایت همه جانبه خود برای اولین بار بتواند پلی باشد برای کسانی که هیچ مانعی را برای رسیدن به اهداف خود نمیبینند.

هدف از تشکیل زد اینوست پلاس z invest+

صندوق سرمایه گذاری زرین فروش حمایت از ایده های کاربردی و راه حل های آسانتر در زمینه تاسیسات است.حمایت از استارت آپ ها یا ایده های نویی که دارای پتانسیل رشد و خدمت را داشته باشد.ما علاوه بر حمایت مالی و سرمایه گذاری در طرح های جذاب زمینه مناسبی را جهت ایجاد زیر ساخت مناسب  و کوچینک بر عهده میگیرد.ما این راه را با  کمک اعضای زد اینوست پلاس هموار میکنیم. و با روحیه ایی استارت آپی با عزیزان همکاری میکنیم.

حمایت های صندوق :  z invest +

سرمایه گذاری ایده های جذاب

فراهم آوردن و انتقال دانش

در اختیار گذاشتن زیر ساخت مناسب جهت تحقیق توسعه طرح تجاری سازی ایده و لانچ محصول

مشاوره آموزش تخصصی اداری و فنی

و….

Z invest +

سعی دارد با آنالیز  و  رو حیه فعالانه و برنامه ریزی توسعه مدل های راهبردی و ایجاد ارزش افزوده در طرح  و هموار سازی مسیر تا رسیدن به نمونه اولیه محصول (چه نرم افزاری چه سخت افزاری ) و تحقیق و توسعه و لانچ نهایی محصول با تکیه بر تجربه اعضای فنی که تجربه سالیان دراز تخصص را در زمینه های مختلف  تاسیسات  و مارکتینگ یدک میکشند بتواند راه را برای استارت آپ های فعال این زمینه هموار نموده و در راستای خدمت به اجتماع با آنها مشارکت نماید.

امیدواریم بتوانیم خدمت های ماندگار با بالاترین کیفیت روز به افراد مشتاق و هدفمند و همینطور صنعت معظم تاسیسات ارائه دهیم.

روال  همکاری در : z invest +

۱.ثبت درخواست همکاری

۲.بررسی و پیگیری توسط کارشناس مربوطه

۳.مصاحبه و پرزنت طرح توسط درخواست کننده

۴.شروع همکاری

همچنین افراد سرمایه گزار نیز میتوانند جهت سرمایه گزاری بروی طرح های استارت آپی و نوآورانه با ما همکاری نمایند.

جهت  عضویت در زد اینوست پلاس فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

[gravityform id=”4″ title=”true” description=”true”]

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.