بین تکرار مکررات کمتر کسی پیدا میشه که حال خوب به همراه داشته باشد.شاهد اشک اندوه دیگران بودن خوشایند نیست اما شاهد اشک شوق بودن لذت بخش ترین حسیه که میتونیم تجربه کنیم.لذت بخش تر اینه که بدونیم خودمون این حس خوب و میسازیم.

حتما که داری این مطلب و میخونی دلت دریاییه و قلبت خدایی بهت تبریک میگیم و به بنیاد خیریه زرین فروش (دست خدا ) خیلی خوش آمدی.

با شرایط اقتصادی که در حال حاضر با اون دسته پنجه نرم میکنیم خیلیها بسیار به کمک من و شما نیاز دارند.آدم هایی آبرودار که صورتشان را با سیلی سرخ نگه میدارند یا مریضی که پول درمان خودشو ندارد و بسیار انسان هایی که چشم دل و امیدشون به دستای خداست.

منو تو هم میتونیم دستی از دستای خدا باشیم.هر چند کوچک هرچند ناچیز بتونیم گره ایی رو باز کنیم.در همین راستا زرین فروش تمام تلاش خودشو میکنه تا با شناسایی افراد نیازمند واقعی و ناضر بر توزیع کمک های مردمی مجری خوبی از طرف اعضای خیر دست خدا بر روند پروسه خیریه باشد.

مطمینا خیر و برکت دعای آنها در زندگی همه ی ما جاری خواهد شد و با امید آنکه نیازمندی وجود نداشته باشد.

شما هم میتوانید جهت عضویت در بنیاد خیریه و مشارکت در این پویش خیریه فرم زیر را پر کرده و هر مقدار وجه نقد برای کمک به هم نوعان نیازمند آنها را یاری فرمایید.

دست خدا !

جهت کمک و حمایت فرم زیر را پر و ارسال کنید !
  • این مبلغ در دست خدا طبق نظر شما هزینه میشود.
  • لطفا فرم را کامل پر کنید و بعد از کمک نقدی شما جزو خیریه دستان خدا خواهید شد و اطلاعاتتان در این بنیاد تعریف میشود و میتوانید هزینه کرد مبلغ واریزی خود را رصد کنید. باشد که بتوانیم در حد نیازمان خدمتی ارزشمند به یادگار بگزاریم.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.