همکاری با تامین کنندگان در زرین فروش

زرین فروش مفتخر است با پشوانه سالها تجربه و پخش عمده و خرده محصولات در صنعت تاسیسات پذیرای تامین کنندگان کالاهای تولیدی و وارداتی با بروزترین متد جهانی فروش و بازاریابی باشد.

این مجموعه علاوه بر فروش و بازاریابی فیزیکی طی بازاریابی مدون برای برندهای همکار خود و فراهم آوردن زیر ساخت مناسب بدین منظور گستره ی فعالیت خود را در فضای مجازی گسترده نماید.و علاوه بر فروش کالاهای منتخب و پایش شده توسط کارشناسان فنی زرین فروش .توانسته نقطه اتکای مناسبی جهت لانچ محصولات جدید برندها و بازارسازی و تبلیغات سراسری در سراسر ایران باشد.

تامین کنندگان عزیز زرین فروش با همکاری فی مابین برد-برد با زرین فروش واسطه ها را حذف کرده و با بازارسازی اصولی توانسته اند بازار فروش خود را به پهنه ی گسترده ی ایران با استفاده از شبکه فروش زرین فروش افزایش دهند.

در این راستا مشتاق به همکاری با تامین کنندگان کالا ( تولیدی – واردکنندگان) میباشیم.تامین کنندگان میتوانند علاوه بر فروش محصولات خود به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از امکاناتی نظیر  سئو ی رایگان تحلیل آمارهای بازار و رفتار مصرف کننده تبلیغات تخصصی (انتخابی) و نشر با  قدرت از تمام درگاه ها و کانال های ارتباطی زرین فروش با ما همراه شوند.

تبلیغات : همچنین مجموعه های تولیدی و واردکنندگان میتوانند از تبلیغات شرکت زرین فروش در چندین کانال تخصصی و پر بازده جهت معرفی خود و محصولاتشان اقدام نمایند و به این منظور در فرم زیر گزینه تبلیغات را انتخاب کرده و با آن ها تماس حاصل میگردد.

شما هم میتوانید جهت همکاری فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.